Skomentuj

122 komentarzy

 • Link do komentarza Wojciech piątek, 24 listopad 2023 11:11 napisane przez Wojciech

  Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły jazdy w Legnicy, domino zdecydowane będzie strzałem w dziesiątkę. Pan mariusz swoim profesjonalnym podejściem sprawił że zdałem egzamin za pierwszym razem mimo że przed kursem nie miałem nigdy do czynienia z autami. Bardzo sympatyczne podejście oraz prawie 20 letnie doświadczenie jako instruktor bardzo pomaga oraz przekłada się na późniejszy wynik egzaminu. POLECAM GORĄCO OSK DOMINO ORAZ w szczególności pana Mariusza jeśli planujecie zdać egzamin za PIERWSzym razem.

  Raportuj
 • Link do komentarza Gabriela Grabarska czwartek, 26 październik 2023 15:35 napisane przez Gabriela Grabarska

  W dniu 03.08.2023 po raz pierwszy wsiadłam za kierownicę pojazdu, pojazdu nauki jazdy. Dzisiaj, 26 października oficjalnie pożegnałam "L-kę" i wsiadłam do mojego własnego samochodu. Zdałam egzamin państwowy, zdałam "za pierwszym".
  Wiem, że nie byłoby to możliwe gdyby nie wysiłek Pana Mariusza, który przez 30 godzin cierpliwie tłumaczył mi co robić, aby pokonać górki i inne przeciwności losu ;). Pomimo tego, że moje jazdy zakończyły się ponad miesiąc temu, wsiadłam i bezbłędnie przejechałam całą trasę egzaminacyjną. Uważam, że wiedza przekazana we właściwy sposób zostaje z nami na długo.
  Dziękuję, dziękuję Panu bardzo !
  Chciałabym również podziękować Panu Krzysztofowi, który przeprowadził dla mojej grupy wykłady z teorii. Na zajęciach panowała bardzo miła atmosfera, a prowadzący potrafił w bardzo profesjonalny sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia i krzyżówki drogowe. Warto dodać, że egzamin teoretyczny również zdałam za pierwszym podejściem.
  Wiem, że uczyłam się od najlepszych, dziękuję Wam wszystkim 3
  Do zobaczenia na drodze, Gabriela Grabarska

  Raportuj
 • Link do komentarza Veronika Natorova piątek, 25 sierpień 2023 21:54 napisane przez Veronika Natorova

  Bardzo polecam!!!Pan Rafał,NAJLEPSZY Instruktor. Zdane za pierwszym razem!

  Raportuj
 • Link do komentarza Mariusz wtorek, 18 lipiec 2023 09:46 napisane przez Mariusz

  Szkoła pierwsza klasa., Super Instruktorzy. Pani Sylwia bardzo pomocna i wspaniała nauczycielka. Polecam każdemu komu zależy na jak najszybszym i pewnym zdaniu egzaminu.

  Raportuj
 • Link do komentarza Kacper Fudali piątek, 26 maj 2023 06:19 napisane przez Kacper Fudali

  Mamy to ?? ?

  Zdane za pierwszym razem ??

  Dziękuję najlepszemu instruktorowi Janusz Malon i najlepszej szkole jazdy OSK DOMINO

  P O L E C A M

  Raportuj
 • Link do komentarza Arsen środa, 24 maj 2023 20:05 napisane przez Arsen

  Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat osk DOMINO w Legnicy, gdzie miałem przyjemność korzystać z usług i uczyć się jazdy samochodem. Mój instruktor, pani Sylwia, była absolutnie świetna.

  Pani Sylwia była nie tylko profesjonalna, ale także wykazywała dużą cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy. Jej sposób nauczania był bardzo zrozumiały i dobrze dostosowany do mojego tempa nauki. Wyjaśniała wszystkie aspekty jazdy samochodem w sposób klarowny i odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób wyczerpujący.

  Co mnie najbardziej zaskoczyło, to jej zaangażowanie i poświęcenie. Pani Sylwia zawsze była gotowa poświęcić dodatkowy czas i wysiłek, aby pomóc mi zrozumieć i opanować różne umiejętności. Dzięki niej czułem się komfortowo za kierownicą i zyskałem pewność siebie na drodze.

  Oprócz tego, osk DOMINO w Legnicy zapewnia dobrze utrzymane i bezpieczne samochody, które były idealne do nauki. Personel był przyjazny i pomocny, a cała atmosfera w szkole jazdy była pozytywna i sprzyjająca nauce.

  Ostatecznie, mogę śmiało polecić osk DOMINO w Legnicy wszystkim, którzy szukają profesjonalnej szkoły jazdy. Dzięki wyjątkowej instruktorce jaką jest pani Sylwia, zyskałem nie tylko umiejętności jazdy samochodem, ale również pewność siebie na drodze. Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia i mam pewność, że inni również będą zadowoleni z usług osk DOMINO.

  Raportuj
 • Link do komentarza Angelika poniedziałek, 22 maj 2023 10:33 napisane przez Angelika

  Bardzo polecam p. Sylwię. Zdane za pierwszym razem, bardzo dobre podejście do kursanta a w czasie jazd miła atmosfera!

  Raportuj
 • Link do komentarza Julia Julka czwartek, 20 kwiecień 2023 09:33 napisane przez Julia Julka

  Bardzo polecam! Zdane wszystko za pierwszym!? Teoria super prowadzona, a Pan Rafał świetnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwą osobą. Polecam jeszcze raz!❤️

  Raportuj
 • Link do komentarza Gosia wtorek, 11 kwiecień 2023 13:21 napisane przez Gosia

  Polecam serdecznie! Pan rafał najlepszy instruktor jakiego można sobie wymarzyć i spotkać. fantastyczna atmosfera podczas kursu, ogrom cierpliwości, uczenie nie na pamięć a by kursant wszystko zrozumiał. 200% profesjonalizmu!!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Basia Kobylak wtorek, 11 kwiecień 2023 13:08 napisane przez Basia Kobylak

  Moja droga ukończenia prawka nareszcie dobiegła końca!! Piotr Raubo bardzo Ci dziękuję za cierpliwość, wytrwałość, za to że we mnie wierzyłeś!!! jazda z tobą to najlepsze co mogło mnie spotkać i będę to bardzo dobrze wspominać, jesteś najlepszy !! OSK DOMINO dziekuje!! ?

  Raportuj
 • Link do komentarza Agnieszka M. piątek, 30 grudzień 2022 13:52 napisane przez Agnieszka M.

  Polecam Osk domino. Teoria z panem Krzysztofem super, dużo można się nauczyć. A jak instruktor , to tylko pan Mariusz. Tłumaczy do skutku. Jeszcze raz polecam i dziękuję.

  Raportuj
 • Link do komentarza KACPEr czwartek, 01 grudzień 2022 22:02 napisane przez KACPEr

  POlecam wszystkim bardzo serdecznie Osk domino
  Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem :D
  Nie mogło być inaczej, dzięki doskonałemu przygotowaniu pani Sylwi, egzamin to tylko formalność.

  Raportuj
 • Link do komentarza ANGELIKA KARPIŃSKA czwartek, 24 listopad 2022 08:26 napisane przez ANGELIKA KARPIŃSKA

  Marzenia są po to ,aby je spełniać...
  Jedno z wielu wczoraj właśnie się spełniło ❣️??
  Dziękuję Bejbi Be Real ?? za Twój upór i wiarę we mnie❣️, dziękuję złotej kobiecie Sylwia Pic za cierpliwość i naukę,i przede wszystkim za rozmowę i zrozumienie?❣️i mam nadzieję że to nie koniec naszych pogaduch ??, dziękuję OSK DOMINO za przygotowanie i ze szczerego serca polecam tą szkołę ,bo takiego cykora chyba jak ja jeszcze nie widzieli...ale udało się ?☺️? Takich nerwów i stresu dawno nie miałam ,ale nie dałam się im i dopięłam swego?☺️?
  Sylwia Smirno dziękuję i Tobie za wsparcie i podtrzymanie na duchu....dużo mi to dało ☺️
  Wiadomo,"troszkę" nerwy zjadly, stąd błędy które widać...ale z biegiem czasu będzie tylko lepiej ?
  Także widzimy się niebawem na drodze ?????

  Raportuj
 • Link do komentarza Yuliia Sheremeta piątek, 04 listopad 2022 16:59 napisane przez Yuliia Sheremeta

  Polecam z całego serca❤ Zapisanie się do szkoły było najlepszą decyzją jaką podjęłam. Polecam Pana Rafała?Na każdą jazdę czekałam z niecierpliwością. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm. Widać, że instruktorzy robią to z pasji.

  Raportuj
 • Link do komentarza Iza czwartek, 27 październik 2022 07:46 napisane przez Iza

  Serdecznie polecam OSK domino ! Najlepsza szkoła do nauki jazd :D serdecznie polecam Pania Sylwie najlepsza instruktorka 3

  Raportuj
 • Link do komentarza Ivanna Basystiuk wtorek, 26 lipiec 2022 14:17 napisane przez Ivanna Basystiuk

  Serdecznie polecam osk domino. I teoria i praktyka zdane za pierwszym razem bezbłędnie ☺ bardzo dziękuję pani instruktor Sylwia pic - to jest wspaniała kobieta, bardzo mądra, z dużym doświadczeniem, umie przekazać widzę w prosty sposób, jest wymagająca i dlatego później nie ma problemu z zdaniem egzaminu, oprócz tego było miło z panią jeździć ' bo zawsze panował spokój i cierpliwość ? Pan krzysztof superowo wytłumaczył teorię, zawsze można było zapytać gdy coś było nie zrozumiałe. Dziękuję bardzo ?

  Raportuj
 • Link do komentarza Magdalena Kiszka wtorek, 19 lipiec 2022 12:00 napisane przez Magdalena Kiszka

  Polecam Pana Mariusza najlepszy instruktor,Cierpliwy,potrafi przekazać wiedzę,Dokładnie tłumaczy wszystkie manewry ?
  Dzięki niemu udało mi się zdać za 1 razem ?

  Raportuj
 • Link do komentarza Iwona poniedziałek, 11 lipiec 2022 17:02 napisane przez Iwona

  Teoria i Praktyka zdane za pierwszym razem :) Teoria jest prowadzona w taki sposób, że dużo zapamiętałam, co bardzo ułatwia naukę do testów. Dziękuję panu Rafałowi za mega cierpliwość i podejście. Polecam domino !

  Raportuj
 • Link do komentarza Kasia Z wtorek, 21 czerwiec 2022 07:53 napisane przez Kasia Z

  Polecam OSK Domino, teoria była bardzo przystępnie i ciekawie prowadzona, bez stresu można było dopytywać o wszystko. Jeździłam z panią Sylwią i nie dość, że nauczyła mnie jazdy od zera, to jeszcze pilnowała, aby w czasie jazdy zawsze panowała super atmosfera. Zdane za drugim praktycznie bezbłędnie, teoria za pierwszym na 100%

  Raportuj
 • Link do komentarza Ola Furowicz czwartek, 02 czerwiec 2022 08:32 napisane przez Ola Furowicz

  Polecam serdecznie osk domino, wykłady z Panem Krzysztofem bardzo dobrze wspominam, w prosty i treściwy sposób przedstawił teorię. Pani Sylwia jest bardzo miła i sympatyczna, ale również wymagająca, jazdy dla mnie to była czysta przyjemność. wszystko zdane za pierwszym razem??☺️

  Raportuj
 • Link do komentarza Paulina b piątek, 06 maj 2022 20:00 napisane przez Paulina b

  Polecam panią Sylwie - najlepsza instruktorka!! Super atmosfera Oraz mile spedzone 30h jazd:) drugĄ taką to ze świecą szukać ? Dziekuje Z calego serduszka za dobre przygotowanie.

  Raportuj
 • Link do komentarza Dawid Niklewicz piątek, 06 maj 2022 19:56 napisane przez Dawid Niklewicz

  Dziękuję pani SYLWIi za wspaniałe przygotowanie zdałem za pierwszym razem nie myślałem o lepszym przygotowaniu teraz widzimy się na drodze
  Dziękuję ślicznie pani Sylwio

  Raportuj
 • Link do komentarza Tyśka poniedziałek, 25 kwiecień 2022 11:30 napisane przez Tyśka

  Zdecydowanie polecam. Instruktor Rafał najlepszy z najlepszych, cierpliwie tłumaczy i ma podejście do nawet największych panikarzy. :) Naprawdę warto!

  Raportuj
 • Link do komentarza Miszel środa, 30 marzec 2022 08:43 napisane przez Miszel

  szkoła jak najbardziej godna polecenia świetni instruktorzy, po szkoleniu czułem się pewnym zdania egzaminu pozdrawiam panią Sylwię oraz pana Krzyśka

  Raportuj
 • Link do komentarza Viktoriia wtorek, 08 marzec 2022 09:52 napisane przez Viktoriia

  Polecam! Pani Sylwia - to NAJLEPSZy INSTRUKTOR. Ja zdałam egzamin teoretyczny za pierwszym razem, egzamin praktyczny za drugim razem

  Raportuj
 • Link do komentarza Nikola piątek, 11 luty 2022 15:23 napisane przez Nikola

  Oceniam najlepiej jak się da
  Szkoła jazdy ma wyrozumiałych, pomocnych instruktorów, którzy prowadzą teorie i praktykę bardzo konkretnie i solidnie
  Z miłą atmosferą przejeździłam wiele godzin
  Udało mi się zdać za 1 razem

  Raportuj
 • Link do komentarza Małgorzata Wyszowska wtorek, 18 styczeń 2022 18:33 napisane przez Małgorzata Wyszowska

  Profesjonalizm i atmosfera to jest to co cechuje OSK Domino. Każdemu życzę podczas kursu takiej atmosfery jaką buduje Pani Sylwia. Czystą przyjemnością było pojawianie się na jazdach. Przekazywanie wiedzy i motywowanie do pracy Pani Sylwia ma w małym paluszku. Było mi bardzo miło być Pani kursantką :) Dziękuję.

  Raportuj
 • Link do komentarza aPOLLO piątek, 17 grudzień 2021 22:04 napisane przez aPOLLO

  polEcam instruktora Pana Mariusza za fajna atmosfere i dobre tlumaczenie dzieki czemu zdane za pierwszym

  Raportuj
 • Link do komentarza MP wtorek, 30 listopad 2021 16:32 napisane przez MP

  Na lepszy ośrodek szkoleniowy nie mogłem trafić. Teoria bardzo dobrze wytłumaczona. Jazdy z panią Sylwią to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Egzaminy zaliczone za pierwszym podejściem. Dziękuję i Pozdrawiam

  Raportuj
 • Link do komentarza Wiktoria środa, 24 listopad 2021 14:42 napisane przez Wiktoria

  Gorąco polecam
  Pani Sylwia Pic jest najlepszą instruktorką! Ma bardzo dobre podejście, świetnie uczy i ma wspaniały charakter. Fsy jedzie swoją elką od razu wiadomo, że to ona. Złota kobieta, rozjaśnia najbardziej ponure dni! Bardzo polecam szkołę jazdy a przede wszystkim najlepszą INSTRUKTORKę czyli Panią Sylwię ❤

  Raportuj
 • Link do komentarza Krzysztof piątek, 19 listopad 2021 20:50 napisane przez Krzysztof

  Polecam na 100℅

  Raportuj
 • Link do komentarza Ola czwartek, 04 listopad 2021 19:38 napisane przez Ola

  Polecam z całego serca! Pan Rafał to najlepszy instruktor. świetnie uczy i ciężko jest nie zdać za pierwszym razem

  Raportuj
 • Link do komentarza Emil niedziela, 31 październik 2021 08:58 napisane przez Emil

  BARDZO DOBRZE WSPOMINAM WYKŁADY, A PRZEDE WSZYSTKIM JAZDY Z PANIĄ sYLWIĄ, DZIĘKI KTÓREJ ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM. pOLECAM dOMINO!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Dominik Gawluk poniedziałek, 04 październik 2021 08:08 napisane przez Dominik Gawluk

  Polecam wszystko na najlepszym poziomie wszystko zdane za pierwszym razem polecam Pana Mariusza najlepszy induktor

  Raportuj
 • Link do komentarza Klaudia sobota, 18 wrzesień 2021 12:56 napisane przez Klaudia

  Najlepsza szkoła jazdy!! Pełen profesjonalizm ,rodzinna atmosfera .Do samego końca zdobycia uprawnień pełne wsparcie Instruktorów . Mój instruktor pani Sylwia pic nauczyła mnie jak zdać egzamin bez BŁĘDNIE i jak jeździć i zachowywać się w ruchu drogowym . Dzięki niej zdobyłam pewność na drodze i Wymarzone uprawnienia .

  Raportuj
 • Link do komentarza DAWID PODYMA piątek, 17 wrzesień 2021 10:32 napisane przez DAWID PODYMA

  Polecam bez zastanowienia, przygotowanie do egzaminu na wysokim poziomie, miła atmosfera u niesamowitego człowieka Pana Mariusza.

  Raportuj
 • Link do komentarza Zuzanna piątek, 30 lipiec 2021 16:35 napisane przez Zuzanna

  Bardzo polecam ten OSK!! Zawsze przyjazna atmosfera, wykłady świetnie prowadzone, dokładnie tłumaczone a jak się czegoś nie zrozumiało Pan Krzysztof tłumaczy do skutku?Co do jazdy, koniecznie z Panem Rafałem. Najlepszy instruktor- wyrozumiały,cierpliwy, zawsze daje cenne rady i nauczy każdego trudnego manewru, nawet tak upartych jak ja. ?Polecam!!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Anna Bach środa, 30 czerwiec 2021 17:01 napisane przez Anna Bach

  Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne :) egzaminy zdane za pierwszym RAZEM:) PANI Sylwia jest swietnym INSTRUKTOREM, wszystko jasno i dokładnie tlumaczy. W czasie kursu panuje przyjazna atmosfera, zero stresu, pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękuję i polecam!

  Raportuj
 • Link do komentarza BarteK niedziela, 23 maj 2021 21:00 napisane przez BarteK

  Dzięki za świetne przygotowanie do egzaminu. Najlepszy instruktor PiotRek który ma podejście do młodych ludzi jest wyluzowany ale gdy trzeba stanowczy i Wie jak dOBrze wytłumaczyć. Zabiera w ważne miejsca i mówi na co uważać polecam zdane za pierwszym.

  Raportuj
 • Link do komentarza Milena Duda czwartek, 13 maj 2021 07:39 napisane przez Milena Duda

  Serdecznie polecam! Pani Sylwia najlepszy instruktor. Miła atmosfera i profesjonalne podejście :)

  Raportuj
 • Link do komentarza Angelika Mirga wtorek, 13 kwiecień 2021 09:56 napisane przez Angelika Mirga

  Dziękuję dla DOMINO za przygotowanie i dla pani Sylwii najlepsza nauczycielka na świecie pełna spokoju dużo uczy tłumaczy wszystko jestem bardzo zadowolona zdane wszystko za pierwszym razem jeszcze raz dziękuję i polecam szkole DOMINO

  Raportuj
 • Link do komentarza Арсен Козак wtorek, 23 marzec 2021 12:25 napisane przez Арсен Козак

  Polecam , profesjonalnie uczą do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, omawiają wszystko na wyższym poziomie

  Raportuj
 • Link do komentarza Ewelina Szczepanik piątek, 12 luty 2021 09:42 napisane przez Ewelina Szczepanik

  Polecam w 100% przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, jeżeli chodzi o teorie jak i o praktykę instruktor Piotrek poradzi sobie nawet z bardzo opornymi osobami :) cierpliwy i uprzejmy człowiek.
  Polecam OSK DOMINO jeszcze raz każdemu!

  Raportuj
 • Link do komentarza Klaudia czwartek, 11 luty 2021 10:24 napisane przez Klaudia

  teoria przeprowadzona doskonale, pięknie wytłumaczone oraz wielka wiedza ze strony pana krzysztofa. jazdy z panem rafałem to była czysta przyjemność, zawsze dobra atmosfera i wielka cierpliwość z jego strony. teoria i praktyka zdana za pierwszym! polecam serdecznie :)

  Raportuj
 • Link do komentarza Mateusz wtorek, 19 styczeń 2021 11:44 napisane przez Mateusz

  Lekcje z panią sylwią to czysta przyjemność

  Raportuj
 • Link do komentarza JAKUB CIESIELSKI wtorek, 19 styczeń 2021 09:18 napisane przez JAKUB CIESIELSKI

  Serdecznie polecam, szczególnie u Pani Sylwii!!
  zdane za 1szym

  Raportuj
 • Link do komentarza Szymon pik niedziela, 01 listopad 2020 18:36 napisane przez Szymon pik

  Dobra szkoła! Polecam!

  Raportuj
 • Link do komentarza Jakub piątek, 29 maj 2020 19:53 napisane przez Jakub

  OSK Domino jest zdecydowanie warte polecenia. Wszystkie formalności były załatwiane w błyskawicznym tempie. Na każdym kroku widać było ogromne doświadczenie. Część teoretyczna przebiegła w miłej atmosferze, wszystkie informacje zostały podane w sposób przejrzysty, a w razie wątpliwości można było o wszystko zapytać i uzyskać wyczerpującą odpowiedź. Następne 30 godzin, które miałem przyjemność spędzić z panią Sylwią, było wspaniałą przygodą pełną zarówno ważnych lekcji jak i ciekawych rozmów. Serdecznie polecam każdemu

  Raportuj
 • Link do komentarza Aneta Saj czwartek, 28 maj 2020 13:11 napisane przez Aneta Saj

  Zdane za pierwszym❤️
  OSK DOMINO Mega polecam?
  Dziękuję Pani Sylwii za miło spędzony czas za kółkiem i naukę?

  Raportuj
 • Link do komentarza Karola poniedziałek, 09 marzec 2020 19:01 napisane przez Karola

  Polecam pan Mariusz super instruktor , fajna atmosfera w aucie . Teoria i praktyka zdana za 1 podejściem. Karolina Mijas

  Raportuj
 • Link do komentarza Ola Piotrowska środa, 08 styczeń 2020 08:13 napisane przez Ola Piotrowska

  Bardzo polecam szkołę Domino! Teoria przedstawiona w ciekawy sposób, interakcja między prowadzącym, a kursantami, możliwość wyjaśnienia wielu wątpliwości. Co do jazdy- koniecznie z Rafałem. Oaza spokoju, ale bardzo dobrze tłumaczy. Dodatkowo nie ma sztywnej atmosfery, co wpływa pozytywnie na kursanta. Mnie wyszkolił tak, że zdałam za pierwszym razem :).

  Raportuj
 • Link do komentarza marek f. czwartek, 19 grudzień 2019 10:52 napisane przez marek f.

  w osk domino uczęszczałem na szkolenie z zakresu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, robiłem kurs na C oraz C+E. wszystko pozdawane bez najmniejszych problemów. szczególne podziękowania dla pana roberta za solidne przygotowanie i super podejście do kursantów!

  Raportuj
 • Link do komentarza Damian Mudrak piątek, 06 grudzień 2019 08:19 napisane przez Damian Mudrak

  Polecam OSK Domino, przygotowanie do egzaminów na najwyższym poziomie, szczególne podziękowania dla Pani Sylwii za wzorowe przygotowanie do egzaminu praktycznego oraz miło spędzone 30h jazd. Wszytko za pierwszym. ?? DZIĘKUJĘ !!

  Raportuj
 • Link do komentarza Patryk Zieleziński czwartek, 28 listopad 2019 12:45 napisane przez Patryk Zieleziński

  Zdane za 1 razem, dziękuję za przygotowanie do teorii i PRAKTYKi p. KRZYSZTOFOWI i p. MARIUSZOWI. STATYSTYKI zdania za 1 PANA Mariusza podniesione, godne polecenia.

  Raportuj
 • Link do komentarza Robert Wyciszkiewicz poniedziałek, 25 listopad 2019 10:30 napisane przez Robert Wyciszkiewicz

  Zdane za pierwszym razem. Dziękuję za dobre przygotowanie Panu Krzysztofowi za teorię i Panu Robertowi za praktykę. Jeszcze tylko C+E.

  Raportuj
 • Link do komentarza Natalia Sajko czwartek, 21 listopad 2019 11:18 napisane przez Natalia Sajko

  Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam z całego serca instruktora P. Rafała. 30 h jazd to była czysta przyjemność, wszystko dokładnie pokazane i omówione. Byłam przygotowana na 100 procent. Egzamin już tylko był formalnością. Dzięki wielkie

  Raportuj
 • Link do komentarza Krystian Paczkowski poniedziałek, 21 październik 2019 12:22 napisane przez Krystian Paczkowski

  Dziękuję za przygotowanie. Zdane za 1szym ?

  Raportuj
 • Link do komentarza Agnieszka Dukiewicz poniedziałek, 21 październik 2019 10:26 napisane przez Agnieszka Dukiewicz

  Dziękuję osk domino za przygotowanie oraz Pani sylwi PIC za anielską cierpliwość i miłą atmosferę. Z czystym Sumieniem polecam.
  najlepsza szkoła jazdy i najlepsza Pani Instruktor! :)

  Raportuj
 • Link do komentarza Bartek K czwartek, 17 październik 2019 18:13 napisane przez Bartek K

  Z czystym sumieniem mogę napisać, że uczyłem się w najlepszej szkole jazdy w legnicy. Teoria i praktyka ZA pierwszym razem. Miło było usłyszeć od EGZAMINATORA "...przyjemnie się z Tobą JEŹDZIŁo" ?Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi za przygotowanie teoretyczne. Praktyka z instruktorem Rafałem to czysta PRZYJEMNOŚĆ. Przyjemnie się z Tobą jeździło Tato! Następna wspólna jazda już bez Elki ?

  Raportuj
 • Link do komentarza Anna Dąbrowska czwartek, 03 październik 2019 08:44 napisane przez Anna Dąbrowska

  Wszystko zdane za pierwszym razem ?
  Dziękuję OSK DOMINO a w szczególności Pani Sylwia Pic ?

  Raportuj
 • Link do komentarza Zaneta Węglowska piątek, 30 sierpień 2019 11:11 napisane przez Zaneta Węglowska

  Dziękuję OSK DOMINO a w szczególności Pani Sylwia Pic za cierpliwość i miło spędzony czas. Wszystko zdane za pierwszym razem?Polecam na 100%

  Raportuj
 • Link do komentarza Małgorzata Poliwka środa, 28 sierpień 2019 14:14 napisane przez Małgorzata Poliwka

  Wszystko na najwyższym poziomie?Pani Sylwia MEGA instruktor....wszystko za pierwszym podejsciem???

  Raportuj
 • Link do komentarza Aneta Piszczyk wtorek, 20 sierpień 2019 09:15 napisane przez Aneta Piszczyk

  Polecam bardzo serdecznie .Teoria z Panem Krzysztofem prowadzona baaardzo ciekawie. Praktyka z Panem Rafałem-ciekawa przygoda ,dużo nauki,przydatnych na egzaminie rad.Pan Rafał-oaza spokoju,tak jak to obiecywała pani gdy zapisywałam się "na prawko".Świetny instruktor,baaardzo serdecznie polecam.

  Raportuj
 • Link do komentarza Daniel Madej poniedziałek, 15 lipiec 2019 10:19 napisane przez Daniel Madej

  No i pozytywnie ☺dziękuję Pani Sylwii Pic za cierpliwość w czasie jazdy oraz podziękowania dla całego sztabu szkoleniowego za super przygotowanie do egzaminu. Polecam DOMINO w 100%

  Raportuj
 • Link do komentarza Konrad Koziarski wtorek, 18 czerwiec 2019 12:46 napisane przez Konrad Koziarski

  Polecam szkołę OSK DOMINO, oraz Pana Mariusza, instruktora. Rewelacyjnie przygotowuje do egzaminu i doskonale tłumaczy wszystkie manewry.

  Raportuj
 • Link do komentarza Natalia Podsiadło czwartek, 16 maj 2019 14:48 napisane przez Natalia Podsiadło

  No i jest!! Dziękuję ośrodkowi Domino a w szczególności Sylwia za cierpliwość i miło spędzony czas

  Raportuj
 • Link do komentarza Klaudia Brzezińska wtorek, 14 maj 2019 13:59 napisane przez Klaudia Brzezińska

  Udało się zrobić jednego dnia teoretyczny i praktyczny wszystko dzięki OSK DOMINO i oczywiście wielkie podziękowania dla pana Rafał Rafała

  Raportuj
 • Link do komentarza Adrian Ceglarski piątek, 26 kwiecień 2019 11:24 napisane przez Adrian Ceglarski

  Polecam OSK DOMINO a szczególnie Pana instruktora Mirka, profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do kursanta BARDZO DZIĘKUJĘ

  Raportuj
 • Link do komentarza Justyna piątek, 29 marzec 2019 14:28 napisane przez Justyna

  Polecam RAFala swietny instruktor CIerpliwy nad wyraz z wysoka kultura zawsze nastawiony na dobro kursanta!!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Karolina Siwak środa, 27 marzec 2019 07:45 napisane przez Karolina Siwak

  Polecam OSK Domino oraz instruktora p.Rafala, profesjonalna nauka jazdy, dużo przydatnych rad do egzaminu. Świetna atmosfera, CIERPLIWY instruktor, grafik zawsze dopasowany do kursanta.

  Raportuj
 • Link do komentarza Ela d. czwartek, 28 luty 2019 11:08 napisane przez Ela d.

  Swoją przygodę z prawem jazdy zaczęłam 6 lat temu. Niestety po niezdanym egzaminie praktycznym się poddałam. W tym roku za namową koleżanki trafiłam do pani Sylwii. I to był strzał w dziesiątkę. Od samego początku złapałysmy kontakt. Pani Sylwia jest osobą sympatyczną ale wymagającą. Potrafi logicznie wytłumaczyć zagadnienia drogowe tak żeby trafiło i do najbardziej opornych przyszłych kowerowców. Oczywiście przy tym jest stanowcza wiec nie ma co sciemniać tylko brać sobie jej uwagi na poważnie :) ja jestem tego przykładem. Egzamin praktyczny zdany za 1 razem !! Pozdrawiam :)

  Raportuj
 • Link do komentarza Paweł Drążkiewicz czwartek, 31 styczeń 2019 22:38 napisane przez Paweł Drążkiewicz

  Polecam wszystkim osk domino! Wykłady z teorii prowadzone w miłej atmosferze przez świetnego jak dla mnie instruktora pana Krzysztofa który jest spokojny,cierpliwy i i opanowany a do tego potrafi swoją wiedzę przekazać w taki sposób że aż chce się słuchać i zajęcia nie są nudne. Jeśli chodzi o jazdę to miałem przyjemność jeździć z przemiłą panią Sylwią dzięki której wiele się nauczyłem a w razie wątpliwości MOŻNA zapytać to chętnie pomoże i wyjaśni. Pani Sylwia jest cierpliwa i WYROZUMIAŁA ale też STANOWCZA kiedy potrzeba. MYŚLĘ że byłem raczej nie najgorszym uczniem ale jestem uparty i trudny do okiełznania i skoro ja uważam że tak ma być to trudno mi wmówić że jest inaczej. Pani Sylwia potrafiła mi wbić do głowy że jest INACZEJ i wydobyć że mnie trochę pokory a przy tym STUDZIła skutecznie moje SAMOBÓJCZE zapędy na drodze ;) dzięki DOŚWIADCZONYM fachowcom (możecie wierzyć lub nie) ale egzamin teoretyczny ukończyłem z maksymalną LICZBĄ punktów które można było zdobyć jeśli chodzi o jazdę to nie obyło SIĘ bez drobnych wpadek ale nie wynikały akurat z tego że nie wiedziałem Czegoś tylko wynikały ZE stresu i z mojego Zamyślenia podczas egzaminu. Fakt jest faktem że egzamin z teorii jak i z jazdy zdałem za PIERWSZYM podejściem . Gorąco polecam osk domino !!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Joanna Pasik piątek, 25 styczeń 2019 11:56 napisane przez Joanna Pasik

  Z całego serca polecam ten Ośrodek!! I panią instruktor Sylwie pic, dzięki jej wiedzy i podejściu egzamin Zdany! Nauka jazdy to była PRZYJEMNOŚĆ, ma w sobie dużo cierpliwości i co ważne wspiera i pomaga do samego końca. Dziękuję!! Zdałam tylko dzięki Pani.

  Raportuj
 • Link do komentarza Karolina Kurek piątek, 25 styczeń 2019 09:21 napisane przez Karolina Kurek

  Wszystkim, którzy rozpoczynają swoją przygodę z samochodem ze szczerego serca polecam właśnie ten ośrodek! Po teorii z Panem Krzysztofem nie sposób nie pamiętać zasad panujących na drogach, lepszy niż wszystkie podręczniki. A jeżeli chodzi o same jazdy to instruktor Rafał wprowadzi Was w świat kierowców. Jeszcze nie spotkałam osoby z tak dużym pokładem cierpliwości! Pełen profesjonalizm, zaraża optymizmem, potrafi wytłumaczyć każdą wątpliwość związaną z ruchem drogowym oraz nauczyć każdego skomplikowanego manewru.
  Świetne przygotowanie, teoria i praktyka zdana za pierwszym razem

  Raportuj
 • Link do komentarza Angelika Jędrzejczyk wtorek, 22 styczeń 2019 09:24 napisane przez Angelika Jędrzejczyk

  Zdałam za 1 razem dzięki Pani Sylwi Pic i OSK Domino polecam z całego serduszka

  Raportuj
 • Link do komentarza Paulina środa, 16 styczeń 2019 11:47 napisane przez Paulina

  Tyle razy podchodziłam do egzaminu i miałam różnych instruktorów, teraz nie wierzyłam że mi się uda. Trafiłam na najlepszego instruktora na świecie, Panie Rafale dziękuję z całego serca za Cierpliwość, pozytywne Nastawienie, jazdę bez stresu, za to że przyjeżdżał Pan na dworzec i elastyczne godziny. Zapamiętam Pana do końca życia. Jeszcze raz dziękuję!

  Raportuj
 • Link do komentarza Malgorzata szelbracikowska środa, 09 styczeń 2019 20:15 napisane przez Malgorzata szelbracikowska

  Polecam z calego serca a najbardziej dziekuje panu Januszowi spokojny cierpliwy i kompetentny

  Raportuj
 • Link do komentarza Agnieszka P niedziela, 02 grudzień 2018 16:02 napisane przez Agnieszka P

  Od dawna miałam zamiar zrobić prawo jazdy kat B. I zrobiłam...Od zawsze wiedziałam że jeśli zdecyduję się to właśnie będzie to DOMINO! Zajęcia z teorii prowadzone przez Pana Krzysztofa prowadzone były bardzo zrozumiałe, precyzyjnie. Atmosfera na zajęciach bardzo sympatyczna, bez STRESU. Ponad pół roku posiadam prawo jazdy i bez wahania wsiadam za kierownicę. Szczególnie serdecznie dziękuję Panu RafałOWI Za Cierpliwość, dyspozycyjność i przede wszystkim przekazaną mi Wiedzę-Super Instruktor! Pięknie dziękuję także Pani Agnieszce za miłą Obsługę.

  Raportuj
 • Link do komentarza Karo Lina środa, 28 listopad 2018 08:56 napisane przez Karo Lina

  Z czystym sumieniem polecam OSK Domino oraz instruktora p.Rafała,super podejscie do kursanta ,cierpliwość i zaangażowanie.

  Raportuj
 • Link do komentarza Katarzyna Rożek Wojtarowicz poniedziałek, 19 listopad 2018 11:28 napisane przez Katarzyna Rożek Wojtarowicz

  Polecam OSK DOMINO z czystym sercem wspaniali ludzie. Wykłady są prowadzone bardzo w miłej atmosferze gdzie wiedza jaką zdobywa się na wykładach sama wchodzi do głowy. Polecam również Panią Sylwie instruktorkę jazdy dzięki której zdałam za pierwszym razem. dzięki jej nauce spełniłam swoje marzenie mam prawko. Polecam wszystkim.

  Raportuj
 • Link do komentarza Klaudia Matys środa, 14 listopad 2018 09:42 napisane przez Klaudia Matys

  Polecam gorąco. Wszystko zdane za pierwszym razem.

  Raportuj
 • Link do komentarza Ewa Baszak poniedziałek, 29 październik 2018 11:44 napisane przez Ewa Baszak

  zdałam za pierwszym razem, choć nikt oprócz instruktorki - sylwii pic - w to nie wierzył. bardzo dziękuję za profesjonalną naukę jazdy, bez presji, z cierpliwością i indywidualnym podejściem do kursanta. zawsze mogłam liczyć na Sylwię, zarówno w kwestii umawiania jazd, jak i podczas każdej lekcji, gdzie wszystkie moje wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane. bardzo dziękuję! polecam.

  Raportuj
 • Link do komentarza Joanna Boćkowska piątek, 12 październik 2018 09:26 napisane przez Joanna Boćkowska

  Zdałam! BARDZO dziękuję Domino OSK w szczególności Mirosław Piotr Zarzeczny za cierpliwość i poświęcony czas.

  Raportuj
 • Link do komentarza larysa czwartek, 27 wrzesień 2018 17:18 napisane przez larysa

  Na kat. C - za 1 razem - zdałam!!!-- dziękuję panu- JANUSZOWI za b.dobre przeszkolenie .POLECAM!!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Justyna Sliwińska środa, 26 wrzesień 2018 11:52 napisane przez Justyna Sliwińska

  polecam Domino ? i z czystym sumieniem również pana Mirosława Zarzecznego. super podejście do kursanta. wszystko dobrze wytłumaczy ? dzisiaj zdałam egzamin?dziękuję panie Mirosławie

  Raportuj
 • Link do komentarza Marta Kołodziej sobota, 01 wrzesień 2018 09:29 napisane przez Marta Kołodziej

  No i udało się!!!!Mam to.Szczególne podziękowania dla najbardziej cierpliwego instruktora.Mirosław Zarzeczny!!!Dzięki za wszystko.Widzimy się na drodze

  Raportuj
 • Link do komentarza Damian Kogut czwartek, 23 sierpień 2018 11:44 napisane przez Damian Kogut

  Polecam gorąco OSK DOMINO, z tego miejsca pragnę podziękować Panu Krzysztofowi dzięki któremu zdałem teorie za 1 razem oraz podziękować i polecić Pana instruktora Mirosława Zarzecznego. Polecam 100%

  Raportuj
 • Link do komentarza Michał Rajchel wtorek, 10 lipiec 2018 11:03 napisane przez Michał Rajchel

  Osk Domino to najlepszy moim zdaniem ośrodek szkolenia kierowców w Legnicy.
  Wpływają na to przystępne ceny, uprzejmość pracowników ale przede wszystkim atmosfera w jakiej odbywa się kurs.
  Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są przez osoby o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, co widać już na pierwszy rzut oka.
  Lekcje zawsze odbywają się w przyjaznej, ,,luźnej,, atmosferze sprzyjającej nauce, wszelkie zagadnienia tłumaczone są w sposób jasny i zrozumiały, powtarzane do skutku jeśli ktoś nie zrozumie ich za pierwszym razem, instruktorzy są bardzo skorzy do pomocy i odpowiedzi na wszelkie pytania, pracownicy ośrodka doradzają jak przejść przez cały proces nauki, egzaminowania i załatwiania spraw w urzędach.
  To oraz absolutnie genialne podejście do kursanta, profesjonalizm i entuzjazm Pana Mirosława pozwoliły mi zdać dzisiaj egzamin państwowy na kategorię B bez trudu za pierwszym podejściem.
  Osk Domino to naprawdę godna polecenia szkoła jazdy.

  Raportuj
 • Link do komentarza Marcin Wdowicki piątek, 06 lipiec 2018 09:00 napisane przez Marcin Wdowicki

  Polecam szkołę jazdy Domino.Profesjonalnie prowadzone wykłady teoretyczne. Instruktor jazdy pan Mariusz K., perfekcyjnie przygotował mnie do egzaminu praktycznego.Egzaminy na prawo jazdy B zdałem za pierwszym razem!Serdecznie Dziękuję! P. S. Nie ma lepszych!!!!!!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Magda Dolańska czwartek, 05 lipiec 2018 08:54 napisane przez Magda Dolańska

  Polecam!! Teoria i praktyka za pierwszym razem, świetne przygotowanie : )

  Raportuj
 • Link do komentarza Dominik wtorek, 03 lipiec 2018 19:32 napisane przez Dominik

  POLECAM JAK NAJBARDZIEJ OSK DOMINO KATEGORIA C ZDANA ZA PIERWSZYM RAZEM DZIĘKI ZA PRZYGOTOWANIE TEORETYCZNE PANU KRZYSZTOFOWI ORAZ PRAKTYCZNE JANUSZOWI SERDECZNIE DZIĘKUJE

  Raportuj
 • Link do komentarza Rafał Cieluch czwartek, 21 czerwiec 2018 08:32 napisane przez Rafał Cieluch

  Zdane za drugim :) Polecam Domino A przede wszystkim Sylwie Pic :):) Swietna instrukorka ! Dzieki Sylwia !

  Raportuj
 • Link do komentarza Amadeusz Żurawiecki wtorek, 22 maj 2018 13:09 napisane przez Amadeusz Żurawiecki

  10/10, pełen profesjonalizm i podejście do kursanta.

  Raportuj
 • Link do komentarza Izabela I wtorek, 08 maj 2018 10:12 napisane przez Izabela I

  Idealnie..wspaniala Pani Sylwia...dziekuje pani Sylwio...to że mam prawo jazdy to tylko dzieki Pani..dziekuje za wspaniałą nauke i za rady..prowadzenia auta..najlepsza...polecam..pania Sylwie..na 5 + nie na 10+..pozdrawiam..kursantka..

  Raportuj
 • Link do komentarza Mateusz Boroń sobota, 28 kwiecień 2018 07:23 napisane przez Mateusz Boroń

  Pełna profeska! Polecam z całego serca, wczoraj wyszedłem z egzaminu praktycznego, zdane za pierwszym razem. Dodam, iż byłem szkolony od podstaw, gdyż nigdy wcześniej nie siedziałem za kierownicą. Polecam szczególnie Panią Instruktor Sylwie!

  Raportuj
 • Link do komentarza Sylwia Czaplicka piątek, 06 kwiecień 2018 08:36 napisane przez Sylwia Czaplicka

  Polecam wszystkim najlepszy ośrodek i najlepsi instruktorzy pozdrawiam Pana Mirosława Zarzecznego. Zdane

  Raportuj
 • Link do komentarza Angelika Kalinowska poniedziałek, 26 marzec 2018 14:41 napisane przez Angelika Kalinowska

  Świetna szkoła. Profesjonalna nauka, indywidualne podejście do kursanta, miła atmosfera ! Również wielki plus za elastyczne godziny i jazdy również w soboty Polecam każdemu!

  Raportuj
 • Link do komentarza Wiktoria Cópek poniedziałek, 26 marzec 2018 07:28 napisane przez Wiktoria Cópek

  Polecam z całego serduszka,zdane za pierwszym.

  Raportuj
 • Link do komentarza Paweł Rodzik czwartek, 22 marzec 2018 07:44 napisane przez Paweł Rodzik

  Polecam serdecznie, a przede wszystkim pana Mariusza, który świetnie uczy

  Raportuj
 • Link do komentarza Sylwia Dąbek poniedziałek, 19 marzec 2018 10:57 napisane przez Sylwia Dąbek

  Polecam - kat. B - pełen profesjonalizm

  Raportuj
 • Link do komentarza Rafał Zaleszczyk sobota, 17 marzec 2018 09:31 napisane przez Rafał Zaleszczyk

  Polecam 5+

  Raportuj
 • Link do komentarza Karolina Sydor poniedziałek, 12 marzec 2018 09:30 napisane przez Karolina Sydor

  Dziękuję! Sylwia Pic, najlepsza pod słońcem!
  https://www.facebook.com/Kaarllaax33/posts/1824486904252219

  Raportuj
 • Link do komentarza PATRYK SUCHOJAD czwartek, 25 styczeń 2018 10:59 napisane przez PATRYK SUCHOJAD

  Polecam, kat. C i kwalifikacja - szybko sprawnie i konkretnie

  Raportuj
 • Link do komentarza Paulina Karaban czwartek, 25 styczeń 2018 08:58 napisane przez Paulina Karaban

  Wszystko na wysokim poziomie ! Świetnie przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Polecam !

  Raportuj
 • Link do komentarza Aleksandra Wyżga poniedziałek, 22 styczeń 2018 11:31 napisane przez Aleksandra Wyżga

  Urodziłam się, żeby prowadzić samochód i wybrałam najlepszą szkołę żeby się tego nauczyć :) ponad 14 lat temu, upalne lato, corsa b (bez klimy, bez wspomagania :D), cudowne wspomnienia (oczywiście zdałam za pierwszym razem ;)), setki tysięcy km za mną i jeszcze więcej przede mną

  Raportuj
 • Link do komentarza DAWID CZECHOWSKI poniedziałek, 22 styczeń 2018 09:35 napisane przez DAWID CZECHOWSKI

  Serdecznie polecam OSK Domino, nauczanie na wspaniałym poziomie, dzięki sporej wiedzy i wsparciu instruktora zdałem za pierwszym razem, poza tym miła atmosfera podczas wykładów i jazd.

  Raportuj
 • Link do komentarza Paulina Lichocka piątek, 19 styczeń 2018 13:43 napisane przez Paulina Lichocka

  Udało się ? Dziękuję Sylwia Pic jest Pani najlepsza ! Polecam . Za pierwszym razem ?✌️?

  Raportuj
 • Link do komentarza DAWID D wtorek, 16 styczeń 2018 12:05 napisane przez DAWID D

  Całkiem nie dawno zdawałem prawo jazdy na kat. B. Moim instruktorem była P. Sylwia, uważam, ze lepiej trafić nie mogłem. Pełen profesjonalizm, same konkrety i klimat na zajęciach - wspominam to bardzo dobrze ! Co najważniejsze, wiem, ze dzięki Niej od 2 miesięcy jeżdżę bezpiecznie bez strachu dzień w dzień autem, a egzamin w WORD to tylko była formalność. Polecam i pozdrawiam

  Raportuj
 • Link do komentarza BARBARA wtorek, 16 styczeń 2018 09:48 napisane przez BARBARA

  Rzetelnie i konkretnie przeprowadzony kurs teoretyczny, dobrze uczący jazdy oraz przygotowujący do egzaminu. Doświadczeni i życzliwi instruktorzy, którzy chętnie przekazują swoją wiedzę, szybko wyłapują niedociągnięcia, tłumacząc co, jak i dlaczego. Oceniam szkołę i Pana Mirka na 5*

  Raportuj
 • Link do komentarza Robert Dobrowolski poniedziałek, 15 styczeń 2018 08:59 napisane przez Robert Dobrowolski

  Gorąco polecam nauczanie. Bardzo dobre. Robiłem kurs na kat. C i zdałem za pierwszym razem,Polecam tą szkole.

  Raportuj
 • Link do komentarza Magda BUCZEK piątek, 12 styczeń 2018 11:34 napisane przez Magda BUCZEK

  Chciałabym serdecznie podziękować Panu Mirkowi, dzięki któremu zdałam dzisiaj egzamin. Miałam 2 lata przerwy po kursie w innej szkole. Na egzamin wybrałam się ze świadomością 100% przygotowania. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam. :)

  Raportuj
 • Link do komentarza Dominika W czwartek, 11 styczeń 2018 11:58 napisane przez Dominika W

  Wszystko pierwsza klasa - oceniam przygotowanie na 6. Instruktorzy od teorii i od jazdy to fachowcy z olbrzymią wiedzą i umiejętnościami do przekazania jej kursantom. Gorąco polecam !!! Ja już za parę dni odbieram prawko....

  Raportuj
 • Link do komentarza Maciej b środa, 10 styczeń 2018 15:35 napisane przez Maciej b

  Polecam jazdy w DOMINO, egzamin zdałem bez problemów za pierwszym razem, co zawdzięczam świetnemu przygotowaniu przez pana Mariusza. Potrafi wszystko jasno i konkretnie wytłumaczyć, a kurs przebiega w doskonałej atmosferze. Polecam, bo naprawdę warto ;)

  Raportuj
 • Link do komentarza kursantka m środa, 10 styczeń 2018 13:09 napisane przez kursantka m

  Zdałam dzisiaj na B za 2 razem, za 1 razem sama sobie namieszałam bo stres. Naprawdę polecam. Świetni instruktorzy. Super szkoła! Będzie prawko na ferie !!!!!

  Raportuj
 • Link do komentarza daniel n. poniedziałek, 08 styczeń 2018 15:27 napisane przez daniel n.

  Dzisiaj zdałem egzamin państwowy, pomimo miesięcznej przerwy w jazdach. Zaryzykowałem bez dodatkowych jazd przed egzaminem, czułem się pewnie i dobrze przygotowany. W tajniki jazdy samochodem wprowadzała mnie Pani Sylwia. Rzeczowe i profesjonalne podejście do kursanta, bez owijania i zbędnych uwag. Cierpliwa i wyrozumiała. Polecam.

  Raportuj
 • Link do komentarza Dawid sobota, 06 styczeń 2018 11:42 napisane przez Dawid

  Właśnie zauważyłem na fb nową stronę DOMINO i możliwość pisania opinii. Polecam DOMINO. dwa lata temu robiłem kurs na ciężarówkę z przyczepą i kurs kwalifikacyjny, a wcześniej kat. B. z każdego kursu byłem zadowolony i od tamtej pory mam dobrą pracę, jeżdżę po europie bez żadnej kolizji bo fachowo zostałem przygotowany. pozdr

  Raportuj
 • Link do komentarza K.L. sobota, 06 styczeń 2018 09:22 napisane przez K.L.

  No i udało się to co zawsze wydawało mi się niemożliwe. Zaliczyłam egzaminy w WORD za pierwszym razem. Wielka w tym zasługa Pana Krzysztofa z zajęć teoretycznych i Pana Mariusza od jazdy. Właśnie wczoraj odebrałam prawko. Pozdrawiam i wielkie dzięki

  Raportuj
 • Link do komentarza mariusz sz czwartek, 04 styczeń 2018 10:18 napisane przez mariusz sz

  Jeżeli chodzi o kat. C i CE z kwalifikacją na przewóz rzeczy to z pewnością mogę polecić szkołę jazdy Domino. Fachowe podejście do sprawy i co najważniejsze to wszystkie kursy konkretnie zorganizowane. Pozdrawiam szkoleniowców

  Raportuj
 • Link do komentarza karolina b środa, 03 styczeń 2018 15:41 napisane przez karolina b

  Witam, przed 3 godzinami zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B za pierwszym razem tylko dlatego że wybrałam tę właśnie szkolę. Przyjemna atmosfera jaka tu panuje oraz profesjonalizm instruktorów również od zajęć teoretycznych są naprawdę godne polecenia każdemu, który myśli o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy. Moim instruktorem był pan Mirosław, który doskonale przygotował mnie zarówno do egzaminu jak i do jazdy w mieście i to dzięki niemu czuję się pewnie za kierownicą. Gorąco polecam naukę w szkole jazdy DOMINO oraz zapewniam o skuteczności jej instruktorów takich jak pan MIREK, któremu chciałam jeszcze raz podziękować. Pozdrawiam,

  Raportuj
 • Link do komentarza Rafał wtorek, 02 styczeń 2018 10:06 napisane przez Rafał

  Szkoła OSK DOMINO to szkoła godna polecenia dla tych, ktorzy chcą jeździć jak zawodowi kierowcy, mądrze i bezpiecznie. Zdałem za pierwszym razem, plastik w kieszeni ? Nic tylko jeździć.

  Raportuj
 • Link do komentarza Joanna K. niedziela, 31 grudzień 2017 13:06 napisane przez Joanna K.

  Ogromne podziękowania dla Domino. To Wy sprawiliście, ze uwierzyłam we własne możliwoŚci. Szczególnie polecam Panią Sylwię dzięki której udało mi się zdać za pierwszym razem. OCZYWIŚCIE ogromna ZASŁUGA Pana Krzysztofa, który dodaŁ otuchy i podczas wykładów dokładnie tłumaczył wszystkie zawiłoßci związane z prrzepisami. Z caałego serca dziekuje !!!

  Raportuj
 • Link do komentarza Natalia sobota, 30 grudzień 2017 12:05 napisane przez Natalia

  Serdecznie polecam! Wszystko zdane za pierwszym razem. Super instruktorzy, miła atmosfera.

  Raportuj