O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców DOMINO to znana i popularna szkoła nauki jazdy w Legnicy, zarówno wśród kandydatów na doskonałych kierowców, jak i wśród samych kierowców, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje.

Nasza firma obecna jest na rynku od 20 lat i cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród mieszkańców Legnicy. Pragniemy również zaznaczyć, iż prowadzimy szkolenia dla kategorii B, C, C+E oraz szkolenia dla kierowców wykonujących transport drogowy. Nie boimy się stawiać na jakość, dlatego w naszą prace wkładamy wiele zaangażowania. Naszym kursantom zapewniamy wysoką jakość szkolenia w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalna obsługa, a przede wszystkim fachowość oraz atrakcyjne ceny stale przyciągają do nas liczne rzesze klientów, co widać na ulicach miasta i nie tylko.  Posiadamy pięć samochodów szkoleniowych dla kategorii B, ponadto dwie ciężarówki z przyczepami, dzięki czemu przychodząc z przysłowiową "kartą rowerową" możesz zdobyć kwalifikacje na inne kategorie.

Jako firma szkoleniowa zajmujemy jedno z czołowych miejsc na liście najlepiej prosperujących ośrodków szkolenia kierowców w Legnicy.

 

Czytany 13461 razy